Vikings-Alianční Stránky

Toto jsou stránky slavné aliance Vikings

Skuruti

Skuruti:

Skuruti jsou bratranci skřetů, je to nejlepší útočná bojová rasa, která má výborný rozjezd a hodně herních kol. Bohužel magii mají nejhorší ze všech ras. Skurutí taktikou je obsazovat co nejvíce zemí. Mají speciální stavbu "Sklad Masa" proti Hobitům. Obtížnost: ideální pro nováčky.

Ideální rozjezd:

Ideální počasí  je: 120% zlata ( skuruti jsou hodně kolová rasa, takže pokud chcete zezačátku šetřit kola, chce to nadprůměrné množství zlata), 90% many (skuruti mají jednu z nejhorších magií díky vysokému žoldu v DE, takže manu budete potřebovat spíše na jednotky 2.stupně...podprůměrné výdělky many také nebudou přát soupeřovým mágům, takže bude větší šance, že nekoupíte červená kouzla tak brzy...z toho vyplývá, že se hodí rozmezí 80%-110%), 80% ceny domů ( skuruti jsou za prvé vícekolová rasa, tudíž budete hodně stavět domy, za druhé budete potřebovat velké množství jednotek na útoky...hodí se cena max. 100)

0.den: postavte sýpku a pak doporučuji si ještě před odtahem rozmyslet oba dva cíle útoků a zjistit si potřebnou útočnou sílu  na www.acoose.wz.cz ...bude to rozhodovat o potřebném množství kol k odtahání... pokud má země obranný bonus, budete potřebovat odehrát 8 kol, pokud bude bez bonusu, bude stačit 7 kol...věřte mi, vyplatí se to...po odehrání potřebného množství kol vycvičíte tolik jednotek, kolik je min. nutná síla útoku ( u země bez bonusu útok silou 50, u zemí sbonusem podle toho, kolik potřebujete) Nakonec zakouzlete Ukrást peníze za veškerou manu na neutrálky - další den budete mít již před odtahem více než 1000 zlatých na jednu sýpku)

1.den: postavte sýpku a pak znovu doporučuji www.acoose.wz.cz...pokud je počasí dobré počasí na zlato, nepropouštěte armádu v zemi bez sýpky, odehrajte několik kol, nahoďte ji a odehrajte tolik kol, abyste mohli poslat 3 útoky - z každé země jeden...pokud je na zlato pod 100, propusťte v zemi bez sýpky armádu, protože tu postavíte až v takovém 7 kole ( ale je to riskantní - nemusí vám vyjít zlato na oba útoky), a to už nepošlete dostatečně silný útok   ( ale můžete dokázat opak)...takže 2 útoky - jeden ze zákl. země, druhý ze země se sýpkou

2.den: záleží na počasí, ve 150% na zlato lze poslat 6 útoků, ale obvykle pošlete méně...hodně záleží na zvážení situace, jestli radši najet na sýpky, nebo jít do útoků...jdou postavit i první Posvátné studny

3.den: dodělat sýpky, aspoň 2 Posvátné a pak útočit, útočit, útočit

( by T.B.J., pokud chcete něco upřesnit, napište poštou nebo na icq 490-290-080)
 
www.darkelf.cz