Vikings-Alianční Stránky

Toto jsou stránky slavné aliance Vikings

Nekromanti

Nekromanti:

Tato temná rasa má excelentní magii i dobré vojenské jednotky. Mají nejlevnější obranné jednotky (Zombie) ze všech ras. Bohužel mají málo zlatých do začátku a tak mají komplikovaný rozjezd. V závěru hry mohou konkurovat mágům. Obtížnost: není vhodná pro nováčky.

Ideální rozjezd:

Nekromanti jsou rasa schopná jak silné magie, tak schopná nabrat hodně zemek. Na bezvadný rozjezd 0.den potřebujete mít počasí nejméně 140% na zlato ( proč? - dozvíte se později ). Nekromanti jsou také 1) již zmíněnou silnou magickou rasou, 2) jednotky druhého stupně stojí jen manu - z toho plyne, že budete potřebovat co nejvíce many, takže nejméně 100%, ale lepší je víc . Nekromanti mají vcelku dost kol, takže počasí na domy může být 100% .

0.den:  nejdříve si zkontrolujte, že máte aspoň 140% na zlato, před odtahem postavíte Sýpku a pak musíte našetřit 3000 zlatých na Cech války, abyste mohli poslat 2 nebo 3 útoky. V dobrém počasí vám to výjde na všechny kola. Pak postavíte již zmíněný Cech války a pak máte dvě možnosti:

1) postavíte max jednotek druhého stupně, ale pošlete jen 2 útoky - proč? - máte možnost poslat 3, ale v tom případě byste 1.den neposlali ani jeden útok - nebudete mít zlaté na Sýpky, nepřibude vám potřebný počet lidí na vojsko + máte ztráty z útoků =  s trochou štěstí útok ze základní země. Proto pošlete jen 2 útoky, ale ty budou o to silnější - budou tak silné, že 1.den vám bude stačit jen je přeposlat.

2) pokud je ta liga nevíkendová, a 0.den vychází na pátek, odešlete 3 útoky - proč? - přes víkend se vám kola našetří, takže pak budete mít dost kol zahrát to na hodně útoků.

1.den:  pokud jste 0.den zvolil možnost 1, ušetříte všechny kola a útoky jen přepošlete. Pokud jste zvolili možnost 2, nebo něco selhalo, odtaháte všechny kola, s trochou štěstí pošlete útok ze základní země a přesunete nazgůly do jedné země, pokud budete mít dostatek volných domů.

2.den:  Dostavíte Sýpky, Posvátné studny, pošlete útoky ( při možnosti 1 pošlete tolik, kolik to půjde, při možnosti 2 odešlete 2 útoky ze základní země a 2 z té země, kam jste přesunuli nazgůly)

3.den:  to je na vás, určitě dostavte Sýpky a Posvátné, mohla by jít magie.

Omlouvám se za nepřesnosti, které tu mohou být, ten rozjezd je fakt komplikovaný a je tu mnoho možností, a taky za Nekromanty jsem hrál už před delší dobou ( by T.B.J. ) 
www.darkelf.cz