Vikings-Alianční Stránky

Toto jsou stránky slavné aliance Vikings

Lidé

Lidé:

Vyvážená rasa ve všech dovednostech: v obraně, útoku i magii. V ničem nevyniká, v ničem neztrácí. Vojensky má schopné obranné, útočné i magické jednotky. Je schopna kombinovat obranu s útokem a tím se stává pro ostatní hráče velmi nepříjemná. Má těžký začátek, ale pokud se jí podaří rozjet, je velice silná. Obtížnost: není vhodná pro nováčky.

 Ideální počasí:120-80-130

0.den Před odtahem postavíte Sýpku a Cech války. Podle počasí můžete odtahat 6-7 kol. Já obvykle tahám 7 kol, protože potom nemusím verbovat tolik jednotek. Poté vycvičte dostatečný počet Jednotek druhého stupně, podle toho, jestli útočíte na země s obranným bonusem, nebo ne.Odešlete 2 útoky. Mělo by vám zbýt zhruba 90 many, proto zakouzlete 3x Ukrást peníze, abyste mohli 1.den postavit před odtahem Sýpku.

1.den-  Máte 3 země a +-1000 zlatých. Postavíte sýpku v jedné z dobytých zemí.Ve druhé dobyté zemi můžete útok obvykle rovnou přeposlat -  pokud ne, tak postavíte Sýpku (při dobrém počasí).Odtaháte 8-9 kol a pošlete útok ze základní země, pokud možno co nejmenší, ale tak aby vyšel.V dobytých zemích nestavte Cechy války, ale dostavte jen jednotky prvního stupně a přepošlete útoky.

 
2.den-  V dobytých zemí byste měli během prvních tří kol dostavět Sýpky. Pak už to záleží jenom na tom, kolik vedle sebe máte místa. Sami se musíte rozhodnout, kde se vyplatí stavět Cechy války, a kde vám vystačí jednotky prvního stupně. Také by jste měli postavit aspoň jednu Posvátnou studnu.

3.den-  Měli by jste mít zhruba 10-12 zemí. Dostavte Sýpky a začněte stavět Posvátné studny. O5 pošlete pár útoků, podle toho, kolik máte kolem sebe místa.

4.den-  Měli byste se rozhodnout, jestli budete nahazovat Magii, nebo budete dál dobývat země. Nezapomeňte, že lidé jsou velmi obranná rasa, takže kdyby na vás šli první útoky, postavte pár prvních jednotek + Obranné vozy a máte celkem velkou šanci ,na to abyste útok ubránili.

 

( by Trsan)

 

 
www.darkelf.cz