Vikings-Alianční Stránky

Toto jsou stránky slavné aliance Vikings

Hobiti

Hobiti:

Maličcí a pracovití hobiti mají nejvíce herních kol a díky tomu jsou nejlepší ekonomická rasa ze všech. Vydělávají spousty zlatých a nejvíce plní alianční pokladnici. Jejich slabinou jsou nejslabší vojenské jednotky ze všech ras. Proto je vyvažují počtem, stavbami a později i magií. Obtížnost: není vhodná pro nováčky.

ROZJEZD

Zprvu vám napíšu několik zákonitostí. Pokud je nesplňujete, tak Hobiti nejsou pro vás:

  • 1) Jste alergičtí na malý, hnusný, namachrovaný šprcky (tedy Hobity)
  • 2) Máte rádi silné vojenské jednotky (tedy silné útoky)
  • 3) Hodně často a zejména HODNĚ kouzlíte (mají malý limit kouzel)

Teď základní pojmy u hobitů:

  • 1) Stavte domy, co můžete
  • 2) 3.den stavte Obranné vozy - bez nich vám země, z kterých útočíte, dobyjou
  • 3) Kouzlete co nejdřív, i když limit je malej, je to hodně důležité - v alianci to od vás budou vyžadovat už i 3.den

A nyní už základní popis rozjezdu (chtěl bych jen upozornit, že pokud se budete řídit přesně tímhle návodem a podělá se to, tak věřte, že jste to podělali vy, nebo váš log - JÁ NE)


  1. 0.den - Postavit Sýpku a Posvátnou Studnu. Odehrát 6 kol (s hrdinou stačí možná i 5 - ale to je fuk, jelikož bych chtěl vidět nováčka, co má hrdinu), vyhlásit Válku zemi, na kterou útočíte (měla by mít sílu 52, pokud útočíte na větší, tak se radši koukněte na server Acoose - www.acoose.wz.cz), pošlete do země, kam útočíte Spokojenost a útok pošlete.
  2. 1.den - Pokud jste to nepodělali, či se vám nějaká dobrá duše nenalogovala do útoku, máte 2 země - v dobyté zemi co nejdříve postavte Sýpku, vyberte si 2 země kam budete útočit, pomocí serveru acoose zjistěte potřebnou sílu (pokud nechcete, nebo neumíte pracovat s Acoose, tak to odhadněte - alespoň tolik kolik je Celková síla země) a odtahejte co nejmenší počet kol, aby jste z každé země poslali jeden útok, a pošlete je.
  3. 2.den - Pokud vše vyšlo, máte 4 země - co nejdřív Sýpky, dle situace pošlete útoky (ideálně 4), stavte Domy atd. - už je to individuální.

Pokud se vám zdá, že vám nějak přebejvají prachy, tak stavte Studny - ty nikdy nejsou na Škodu.

by - skodik -

 
www.darkelf.cz