Vikings-Alianční Stránky

Toto jsou stránky slavné aliance Vikings

Elfové

Elfové:

Tato přírodní rasa je zaměřená spíše na magii. Vojensky je to průměrná rasa, vyzdvihnout lze magické jednotky, které jsou velice dobře použitelné i k boji. Elfové mají výbornou produkci many díky stavbě "Posvátný Strom", která zároveň pomáhá i Entům v alianci. Obtížnost: není vhodná pro nováčky.

Byl jsem požádán, abych napsal rozjezd za Elfy. Myslím, že je jen jeden typ rozjezdu ,protože Elfové nejsou schopni postavit 0.den Cech války ani Cech magie.

0.den:  Postavit Sýpku a Posvátnou studnu, odtahat 5 kol (s hrdinou s vysokým útokem stačí i 4 anebo 3), vycvičit vojsko a poslat 1 útok, pak si  hoďte  Spokojenost na svou zemi a také na zemi, na kterou útočíte. Za zbytek many zakouzlete Ukrást peníze na neutrálky, ať vyděláte zlaté .

1.den:  Postavit Sýpku a Studnu v dobyté zemi, odtahat 4 až 5 kol -  podle síly okolních neutrálek ( pokud mají např. obranné bonusy) a poslat 2 útoky ( z každé země jeden) , za zbytek many Ukrást peníze na neutrálky ( pozor, máte 2 mágy na 2 země, takže s trochou smůly vám to výjde na SK 0).

2.den:  Máte až 13 kol, většinou ale jen 11 nebo 12. Před odtahem lze většinou postavit jen 1 Sýpka, po pár kolech ovšem jde i druhá. Poté stavíte Studny, průběžne dostavujete Domy, abyste vždy měli volné. Dají se poslat až 4 útoky, ale většinou vám to výjde jen tak na 2-3. Manu ušetříte.

3.den:  Máte 6-8 zemí, v průběhu tahání dostavíte Sýpky, Studny a můžete poslat více útoků, anebo nahodit za ušetřenou manu Magii.

4.den: Už podle situace.

                                                                           (by Havlisa)


 
www.darkelf.cz