Vikings-Alianční Stránky

Toto jsou stránky slavné aliance Vikings

Barbaři

Barbaři:

Velmi útočná dobyvačná rasa, jejich obranou je útok. Mají nejsilnější útočnou jednotku. Excelují v dobývání zemí, slabší jsou v magii a obraně. Jsou schopni obsadit velké množství zemí, ale díky nižšímu počtu kol v pozdější fázi hry ztrácejí. Obtížnost: vhodná pro nováčky.

Ideální rozjezd:

Pro barbary jsou nejdůležitější výdělky zlata a cena domů. Magie pro barbary není to nejdůležitější, a v alianci po vás budou chtít také jen země. Z toho plyne: 110% zlata ( ale to je minimum, lepší je více), 100% many ( to je maximum, lepší je méně, protože čím horší počasí na manu, tím méně na vás půjde red kouzel od soupeřů, když je budete ohrožovat), 100% ceny domů ( lepší je méně, ať můžete stavět více domů = větší množství jednotek k verbování)

0.den:  Před odtahem postavte Sýpku a pokud je kurz tržiště na Prodej aspoň 30, postavte i tržiště. Pak odehrajte 5 kol ( ve špatném počasí, pokud budete stavět ještě tržiště, odehrajte kol 6). Na acoose.wz.cz si zjistěte potřebnou sílu obou útoků, poté naverbujte potřebné vojsko a odešlete oba útoky. Pokud je potřebný kurz na Prodej, prodejte všechnu manu. Pokud ne, zakouzlete si na jednu zemi  Ukrást peníze za všechnu manu na neutrálky ( Ukrást peníze sešlete pravděpodobně třikrát)

1.den:  Před odtahem budete mít více než 1000 zlatých, takže v zemi s méně vojáky postavte Sýpku. Druhou Sýpku postavíte v průběhu odehrávání.  Odehrajete 5 (6) kol, na acoose.wz.cz zjistíte potřebnou sílu na tři neutrálky, postavíte armády a odešlete všechny tři útoky. Více kol, a tím pádem o útok-dva více nedoporučuji, další den budete bez ekonomiky.

2.den:  V průběhu odehrávání dostavíte ve všech zemích Sýpky ( proto to chce počasí s co nejlepším zlatem), měli byste odehrát tolik kol, abyste mohli odeslat útok z (téměř) každé země - pozor na Počasí na Zlato a  obranné bonusy neutrálek

3.den:  V průběhu odehrávání dostavíte Sýpky, začnete stavět Posvátné studny...počet útoků vám už neřeknu, ale pošlete co nejvíc
( 4.den lze nahodit magie)

( by T.B.J., pokud vám není něco jasné, napište mi na nick TommyBeeJee nebo na icq 490-290-080)
 
www.darkelf.cz