Vikings-Alianční Stránky

Toto jsou stránky slavné aliance Vikings

O naší alianci

Historie...aneb jak vznikli Vikings

Jako první se s bájnou a proslulou hrou Darkelf seznámil Havlisa...psal se rok 2004...Havlisa se učil, bojoval, kouzlil, sbíral zkušenosti...Roku 2005 popsal Havlisa DE hráči Olod a T.B.J., které hra také uchvátila...a tak se DE začal pohybovat trojblok, ke kterému byl na podzim přibrán Skodik a Trsan...jenže došlo k temnému období, kdy všichni přestali hrát DE...to trvalo celý jeden rok...ovšem návrat byl z říše snů...vznikla první myšlenka založení aliance...dostala název Světlo jihu 4B....velitelem byl Havlisa, členy Skodik, Olod a hned první věk, kterého se účastnila, vyhrála...roku 2006...na podzim tohoto roku se k alianci připojil i T.B.J. a Trsan...začali se objevovat další velké úspěchy...roku 2007 poprvé vznikla myšlenka vytvoření aliančního webu...nyní už se aliance jmenovala Vikings Havlisa se souhlasem všech předal velení T.B.J...k alianci se přidal ještě Darond a Kyrkyj a složení bylo (téměř) kompletní. Teď jsme hráli opět pár věků ve staré dobré 4B, a po sehráni vyrazili zkusit štestí do ligy AL4, kde ve složení Havlisa, TommyBeeJee, Trsan a Skodik obhájili vítězství 3x po sobě...až se sehrajeme, můžeme pomýšlet na i na vyšší ligy!!! .

Info

Jsme aliance založena na komunikaci, cílevědomosti, spolehlivosti, poctivosti a slušnosti za každou cenu. Do našich řad bereme kohokoliv, ale nemáme zájem o hráče se zápornými body za dokázané porušení míru a smluv. Pokud potřebujete s něčím poradit, obraťte se na icq T.B.J. 490-290-080 nebo na Trsana 356-643-287

Kde hrajeme

Stabilně hrajeme v ligách: 4G, 4B a 3F.. Zástupce naší aliance také obvykle můžete vidět v ligách R2, AL2 ,AL4, 3E a 2I..     ( by T.B.J., Havlisa, Trsan)

 
www.darkelf.cz