Vikings-Alianční Stránky

Toto jsou stránky slavné aliance Vikings

Prosinec 2007

Prosinec 2007:
    Protože jsou Vánoce a každý nebude mít čas na DE, rozhodli jsme se, že jako aliance společně nikam nepůjdeme, takže každý jen jednotlivě .

(30.12.2007)

 T.B.J. -
TommyB.J.:  jsem v nevíkendové lize 2I, kde jsem založil alianci Vikings, která je nyní na 2. místě v pořadí a nyní bojujeme s aliancí na 1.místě...já sám bojuji se čtyřmi nepříteli :D....boj je to vcelku vyrovnaný, ale favority nejsme ( oproti minule se změnilo jen to, že bojujeme s 1.aliancí :D)
Tommy.J.: jsem v Lize 1, kde jsem vstoupil do aliance Atlantis, ale již jsme kapitulovali, protože to bylo prostě bez šance. Nyní bojuji s dalším neutrálem, muckem13, o zemky a tím pádem DEky :D 
TommyBeeJee:  jsem v Lize  2L, jsem třetí Celkově a druhý v zemích s 26 zeměmi. Nejsem v žádné alianci, ale nabídky jsem už dostal ...rozhodl jsem se, že radši zůstanu neutrální, ale možná se to změní :D. Ve všech ligách jsem za Skuruty.


HavlisaLiga 1 za Skuruty, bez aliance, ale se smlouvou s Projectem, zamírovaný, 42 zemí
Skodik - ve 2L neuspěl, nyní není v žádné lize
The S4 - v Lize 1 neuspěl díky neschopnosti tahat, nyní v žádné lize

Trsan -  Liga 4P, minule tady získal zápis za Člena vítězné aliance, s aliancí se snaží obhájit vítězství...už je blízko , dnes se asi bude zavírat
( 23.12.2007 )

 T.B.J. - jako TommyB.J. jsem se nalogoval do nevíkendové ligy 2I, kde jsem založil alianci Vikings, která je nyní na 2. místě v pořadí a vypadá to na brzký střet s aliancí na 1.místě. Jako Tommy.J. jsem se nalogoval do Ligy 1, kde jsem vstoupil do aliance Atlantis a chystám se na souboj s Projectem. Jako TommyBeeJee jsem se včera nalogoval do 2L ze 3F, kde se mi nedařilo. Ve všech ligách jsem za Skuruty.

Havlisa - 1) Liga 1 za Skuruty, zatím bez aliance
                 2) Liga 3A za Enty, pohybuju se přes 30 zemí, tam to vypadá dobře

Skodik - Liga 2L za Hobity, uvidíme, jestli se spojí s T.B.J. nebo ne

The S4 - Liga 1 za Barbary, také člen aliance Atlantis

Trsan -  Liga 4P, minule tady získal zápis za Člena vítězné aliance, s aliancí se snaží obhájit vítězství

 
www.darkelf.cz